Categories

Wkładki Push-up

#floor

Silikonowe wkładki do biustonosza natychmiastowo wypełnią Twój biust

Stosując wkładki do biustonosza, automatycznie zwiększasz rozmiar miseczki. Twoje piersi będą wyglądały na większe, a dekolt również będzie wyglądał lepiej. Posiadamy szeroką gamę silikonowych wkładek we wszystkich rozmiarach i kształtach - niezależnie od tego, czy chcesz trochę, czy dużo wypełnić biust, z pewnością znajdziesz wkładkę dla siebie. Nasze wkładki ważą od 35 do 90 gramów każda.
 
Możesz dostać wkładki silikonowe w kolorze bezbarwnym lub naturalnym/skórnym. Posiadamy również różne kształty wkładek silikonowych do biustonoszy - zarówno trójkąty, jak i tzw. filety z kurczaka. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz jedną czy drugą wkładkę do biustonosza. Obie są wygodne, a dzięki nim możesz powiększyć biust i uzyskać ładniejszy dekolt.

Silikonowe wkładki do biustonoszy to wielki hit!

Wiele osób pragnie powiększyć biust, ale nie chce poddawać się operacji plastycznej piersi. Dlatego właśnie silikonowe wkładki są najlepszą, najtańszą i najłatwiejszą alternatywą. Wystarczy włożyć silikonową wkładkę do biustonosza lub bikini, a większość osób doświadczy ogromnego wzrostu pewności siebie. Wiele znanych duńskich i hollywoodzkich gwiazd, takich jak Charlise Theron i Naya Rivera stwierdziły, że używają silikonowych wkładek, aby uzyskać lepszy wygląd biustu. Wiele duńskich dziewcząt przysięga na wkładki do biustonoszy, ponieważ nie chcą one zanurzać się w silikonowych piersiach, co często może być ryzykowne na dłuższą metę.
 

Kup tanie silikonowe wkładki do biustonoszy na FashionGirl

Na FashionGirl importujemy wkładki silikonowe bezpośrednio z fabryki, co oznacza, że możemy zaoferować znacznie tańsze ceny niż konkurencja. Wiele z naszych klientów decyduje się na zakup 2 rozmiarów wkładek do biustonoszy, dzięki czemu mogą przełączać się między nimi w razie potrzeby. Chociaż ceny są niewielkie, wkładki do biustonoszy są niezwykle trwałe, jeśli są odpowiednio traktowane. Po użyciu umyj je ciepłą wodą z odrobiną mydła do rąk. Jeśli umyjesz swoje wkładki po użyciu, mogą one przetrwać wiele lat.
 

Miękki i wygodny materiał silikonowy

Nasze wkładki silikonowe są wykonane w 100% z silikonu o bardzo wysokim standardzie. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, więc nie będziesz odczuwać żadnego dyskomfortu podczas ich używania. Materiał jest bardzo zbliżony do prawdziwej piersi.
 
Kup teraz swoje wkładki do biustonosza - wysyłamy już dziś!   
Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Bezbarwne wkładki do biustonosza zrobione w 100% z bardzo dobrej jakości silikonu. Dzięki wkładkom, ..
84 zł 42 zł
Na podstawie 2 opinii.
Wkładki do biustonosza zrobione w 100% z bardzo dobrej jakości silikonu. Dzięki wkładkom, w mgnieniu..
84 zł 42 zł
Na podstawie 2 opinii.
Silikonowe wkładki do biustonosza Push Up marki FreeBra do biustonosza lub bikini, dzięki którym w m..
68 zł 34 zł
Wkładki do biustonosza Push Up w kształcie serca do bikini lub biustonosza. Dzięki wkładkom, w mgnie..
44 zł 22 zł
Trójkątne wkładki do biustonosza zrobione w 100% z bardzo dobrej jakości silikonu. Dzięki wkładkom, ..
96 zł 36 zł
Trójkątne wkładki do biustonosza zrobione w 100% z bardzo dobrej jakości silikonu. Dzięki wkładkom, ..
72 zł 36 zł
Wkładki do biustonosza Push Up w kształcie serca do bikini lub biustonosza. Dzięki wkładkom, w mgnie..
44 zł 22 zł
Wkładki do biustonosza z przezroczystego silikonu - Oval (2 x 135 g)
Owalne wkładki do biustonosza z przezroczystego silikonu dla dużych, pięknych piersi i dla podkreśle..
80 zł