Categories

Eyeliner

#floor

Eyeliner podkreśla Twoje oczy

Jeśli chcesz mieć piękne podkreślone oczy, potrzebujesz dobrego tuszu do rzęs i eyelinera. Tusz do rzęs otwiera oczy, a eyeliner podkreśla oczy. Z eyeliner można również kształtować swoje oczy na różne sposoby i stworzyć zupełnie nowy wygląd. Eyeliner może być stosowany samodzielnie lub z innym makijażem, takim jak cień do powiek.

Nałóż najpierw cień do powiek, a następnie użyj eyelinera, aby zrobić cienką linię na oku. Zakończyć z machnięcia tuszu do rzęs i jesteś gotowy na dzień. W zależności od tego, czy jest to dzień powszedni czy impreza, możesz wybrać jasne lub ciemne kolory eyelinera i cienia do powiek.
 

Dwa rodzaje eyelinerów

Eyeliner pochodzi albo w postaci stałej formie zwanej kohl lub w postaci płynnej jak pędzel eyeliner. Kohl jest dobry dla lekko wyciszony wygląd. Kiedy już zastosujesz eyeliner, możesz użyć małej gąbeczki, aby wymieszać go tak, aby nie był tak widoczny w spojrzeniu. W ten sposób można uzyskać piękne podkreślenie wokół oka, nie patrząc zbyt ostry.

Płynny eyeliner, z drugiej strony, jest lepszy, jeśli chcesz bardziej wyraźne i podkreślone spojrzenie. Wygląd, który jest idealny na imprezy, ale może być również stosowany na co dzień, jeśli chcesz, aby przyprawić go trochę.
Kup swój makijaż online na fashiongirl.
Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
..
52 zł 40 zł