Categories

Szczoteczki do twarzy

Fashiongirl szczoteczki do oczyszczania twarzy daje zdrowsze i piękniejsze skóry. Zatkane pory i zaskórniki to już przeszłość dzięki temu dokładnemu oczyszczaniu. Oczyść swoją skórę za pomocą elektrycznej szczoteczki do twarzy i poczuj różnicę. Szczoteczka do twarzy delikatnie masuje skórę i usuwa martwe komórki naskórka, jak również brud, olej i pozostałości makijażu. Twoja skóra stanie się gładka i piękna, a po pewnym czasie zmniejszą się zmarszczki. Oto najlepsze produkty do oczyszczania twarzy, które sprawią, że Twoja skóra będzie zdrowsza i piękniejsza.

#floor

Dlaczego warto używać szczoteczki do twarzy?

Ważne jest, aby dobrze dbać o swoją skórę, zwłaszcza jeśli często nosisz makijaż. Często produkty oczyszczające, takie jak mleczka i żele, nie wystarczają, aby głęboko oczyścić pory. Pozostałości makijażu pozostawione na skórze są jedną z największych przyczyn powstawania zaskórników i pryszczy. Regularne stosowanie elektrycznej szczoteczki do twarzy sprawi, że Twoja skóra będzie promienna, gładka i miękka.

Jak działa elektryczna szczoteczka do twarzy?

Wykorzystując wibracje i ruchy okrężne, elektryczna szczoteczka do twarzy głęboko oczyszcza skórę. Wibrujące obroty przyspieszają krążenie krwi, dzięki czemu Twoja skóra jest dobrze odżywiona w głębi. Zwalcza to starzenie się skóry i sprawia, że skóra jest promienna. Ponadto, wibrująca i obracająca się główka szczoteczki zapewnia głębsze oczyszczanie niż w przypadku stosowania wyłącznie ściereczki lub waty. Usuwa więcej nadmiaru sebum, martwych komórek naskórka i zapobiega zatykaniu się porów. Oprócz funkcji oczyszczającej, po użyciu szczoteczki skóra lepiej wchłania produkty pielęgnacyjne. Kremy na dzień, kremy na noc i balsamy mogą lepiej spełniać swoje zadanie.

Jak używać elektrycznej szczoteczki do twarzy?

Przed użyciem szczoteczki upewnij się, że skóra jest oczyszczona, a więc upewnij się, że twarz jest wolna od makijażu, a następnie zwilż ją. Użyj wybranego przez siebie produktu oczyszczającego, może to być żel do twarzy lub mydło, albo produkt dołączony specjalnie do szczoteczki. Niektóre szczoteczki mają kilka ustawień. Dobrym pomysłem jest rozpoczęcie od ustawienia delikatnego i sprawdzenie, jak reaguje na nie Twoja skóra. Następnie wykonuj okrężne ruchy szczotką na całej twarzy, szczególnie w takich miejscach jak podbródek, czoło i policzki. Na każdy obszar poświęć około 15 sekund, więc jeśli zrobisz to dobrze, nie zajmie Ci to więcej niż minutę. Następnie spłucz twarz letnią wodą i zastosuj swoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry.

Zalety elektrycznej szczoteczki do oczyszczania twarzy

  •     Twoja twarz jest dokładnie i głęboko oczyszczona
  •     To uczucie przypomina masaż
  •     Produkty pielęgnacyjne są lepiej wchłaniane przez skórę
  •     Szczoteczki posiadają różne końcówki i ustawienia, dzięki czemu zawsze można dobrać odpowiedni środek czyszczący
  •     Szczoteczki są bezprzewodowe i łatwe do samodzielnego użycia
Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Facial Cleansing Brush®, to urządzenie dzięki któremu dokładnie i delikatnie oczyścisz skórę twarzy ..
168 zł 100 zł
Na podstawie 3 opinii.
Osiągnij miękką i czystą skórę dzięki szczotce do twarzy 5 w 1. Szczotka do twarzy delikatnie, ale s..
180 zł 76 zł
Niezwykła, silikonowa szczoteczka/poduszeczka do czyszczenia twarzy Zalety szczoteczki: Dokła..
20 zł 16 zł
..
156 zł 120 zł
..
156 zł 60 zł
..
36 zł 28 zł