Categories

Cupping Therapy

cupping

#floor

Cellulit to podskórne nagromadzenie tłuszczu i cierpi na niego prawie każda kobieta w Holandii, aż 98%! Nie ma się czego wstydzić, ale chcielibyśmy się tego pozbyć. Pomaga w tym masaż bańkami. W połączeniu z kremem lub olejkiem kubek do masażu to wszystko, czego potrzebujesz do walki z cellulitem. Ściśnij kubek i pozwól mu odkurzyć pomarańczową skórkę, a następnie przesuń kubek kilkoma ruchami po dotkniętym obszarze. Szybko zobaczysz wyniki. Metoda jest uznawana przez fizjoterapeutów i profesjonalnych kosmetologów.
Celluup inspirowany jest starą techniką odmładzania z Chin. Łączy chińskie know-how i znajomość nowoczesnych narzędzi do walki z cellulitem. Ogromną zaletą korzystania z cellu-upu jest to, że możesz masować samodzielnie, w domu lub w innym pożądanym miejscu. Możesz również samodzielnie określić siłę ssania, ściskając filiżankę twardą lub miękką. Pozwala to samodzielnie określić efekt.

Co to jest cellulit?

Ważne jest, aby nie mylić cellulitu z cellulitem (stan zapalny pod skórą). Cellulit to nagromadzenie odpadów, które niszczy tkankę łączną w skórze. Zapewnia pomarańczową skórkę, wgłębienia, dołeczki i nierówności. Ze względu na słabe krążenie krwi i zaburzony odpływ płynów trudniej jest usunąć tłuszcz, produkty przemiany materii i płyny. To jest powód, dla którego tkanka łączna twardnieje i rozwija się grudkowata skóra. Cellulit występuje szczególnie często na pośladkach, biodrach i udach. W niektórych przypadkach cellulit można znaleźć nawet na brzuchu lub ramionach. Hormony są często głównym winowajcą cellulitu, dlatego mężczyźni są na niego znacznie mniej podatni. Innym powodem może być Twój styl życia, spożywasz za dużo tłuszczu, za mało witamin lub za mało sportu. Cellulit można również określić genetycznie.

Dlaczego masaż bańkami działa?

Bańki to technika ssania, w której skóra jest odkurzana. Efekt tego jest super mocny i skuteczny. Skóra podnosi się podczas odkurzania. Zapewnia to dobre ukrwienie tego obszaru skóry oraz wygładzenie zrostów i nadmiaru tłuszczu. Masaż bańkami zapewnia również łatwiejsze usuwanie produktów przemiany materii. Ważne jest, aby masaż bańką powtórzyć, efekt będzie najlepszy. Ważne, aby masaż powtarzać kilka razy w tygodniu.

Jak działa masaż bańką?

  • Dobrze nasmaruj skórę wybranej partii ciała (!) ulubionym olejkiem lub kremem
  • Ściśnij filiżankę i umieść ją na wybranej części ciała
  • Następnie masuj skórę, przesuwając miseczkę w następujący sposób: poziomo do pionu (4 minuty), ruchy w kształcie litery S' (3 minuty) i zakończ ruchami nacisku (1 minuta)
  • Po masażu dokładnie umyj skórę i nałóż swój ulubiony balsam
Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
..
120 zł 92 zł
..
104 zł 80 zł
Co może cupping bańka: Cellulit Obrzęk Problemy menstruacyjne i ból Napompowany ból brzuch..
140 zł 116 zł