Categories

Epilator

#floor

Epilator - Depilator dla dziewcząt i kobiet


Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór depilatorów dla dziewczyn i kobiet. Depilator jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej dziewczyny i kobiety. Depilator jest idealną alternatywą dla zwykłych zabiegów golenia i depilacji woskiem. Dzięki depilatorowi możesz poradzić sobie z większością zadań związanych z niechcianymi włoskami. Nasze depilatory działają na nogi, pachy i inne miejsca z niechcianym wzrostem włosów, więc z depilatorem od Fashiongirl możesz łatwo zarządzać usuwaniem włosów w domu w łazience lub pod prysznicem. W naszym asortymencie znajdziesz depilatory w różnych rozmiarach, więc masz taki, który idealnie nadaje się do użytku domowego, ale też taki, który możesz nosić w torebce.

Epilator - Depilator - co to jest?


Depilator to alternatywa dla tradycyjnej depilacji woskiem lub golenia. Depilator może być używany w domu do usuwania pożądanych włosów na nogach, pod pachami, w okolicach bikini i na twarzy. Należy jednak pamiętać, aby wyczyścić urządzenie przed użyciem go na twarzy. Depilator to ręczne urządzenie składające się z dyszy wyposażonej w zestaw małych "pęsetek", które wyrywają włoski tuż u nasady. Zabieg ten jest bardzo podobny do zabiegu depilacji woskiem, dlatego też odrastanie włosków trwa dłużej.

Zalety korzystania z depilatora


Depilator to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych włosków, ponieważ masz pewność, że odrastanie włosków będzie trwało znacznie dłużej. Ponieważ włoski są wyrywane u nasady, nie jest to całkowicie bezbolesne, ale depilator jest znacznie delikatniejszy niż zabieg woskowania, a także znacznie łatwiejszy w użyciu. Po użyciu depilatora włoski będą cieńsze i bardziej miękkie, w przeciwieństwie do efektu golenia.

Na co należy zwrócić uwagę podczas korzystania z depilatora?


Jeśli po raz pierwszy używasz depilatora, zalecamy, abyś korzystała z niego wieczorem, ponieważ skóra może być lekko obolała i zaczerwieniona. Po zabiegu warto nałożyć dobry krem, aby pomóc skórze się zrelaksować.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty depilacji, zalecamy pozostawienie włosków na co najmniej 2-3 mm. W ten sposób włoski mają optymalną długość, co pozwala depilatorowi lepiej je uchwycić. Zalecamy stosowanie depilatora 3-4 dni po tradycyjnym goleniu. Dobrym pomysłem jest również użycie peelingu do ciała, aby oczyścić skórę przed zabiegiem. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wrastania włosków i zapewnia lepsze efekty depilacji.
Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Ten mały, praktyczny i dyskretny depilator wygląda jak szminka i jest idealnym miejscem do przeprowa..
116 zł 60 zł
Na podstawie 6 opinii.
Usuń niechciane włosy łatwo i bez problemu za pomocą maszynki do depilacji Epilator Micro &nbs..
56 zł 28 zł
Kryształowa gumka do włosów wykonana jest ze szkła premium i materiału ABS, o gładkiej powierzchni, ..
100 zł 76 zł
Na podstawie 3 opinii.
Uzyskaj przyjemne, gładkie golenie dzięki tej damskiej golarce firmy Gemei®. Praktyczna i delikatna ..
116 zł 76 zł
Kryształowa gumka do włosów wykonana jest ze szkła premium i materiału ABS, o gładkiej powierzchni, ..
100 zł 76 zł
Depilator laserowy do ciała i twarzy
Przyjazny dla użytkownika depilator, który wykorzystuje światło impulsy, aby skutecznie usunąć pęche..
520 zł
Na podstawie 1 opinii.
Epistick Epilator |. Zmywacz do włosów dla małych włosów i w dół na twarzy
Świetny produkt szybko i łatwo usuwa niechciane włosy na korzeniach. Produkt jest specjalnie zaproje..
28 zł
Rechargeable Remover do nóg | Serca edycji miłości
Popularne dołupek do usuwania fryzury jest skuteczny do usuwania włosów na nogach, jest z powrotem. ..
416 zł