Categories

Selfie Ring Light

selfie ring lights

#floor

Czym jest lampa pierścieniowa LED Selfie i czy lampy pierścieniowe robią różnicę?


Mówiąc najprościej, światło pierścieniowe pomaga osiągnąć lepsze oświetlenie i kąty na zdjęciach i filmach. Na Fashiongirl znajdziesz 7 różnych modeli świateł pierścieniowych, które są albo z podstawką lub do przymocowania do stołu lub bezpośrednio do smartfona z systemem Android lub Iphone. Wiele osób pyta, czy światło pierścień faktycznie robi różnicę, a tutaj odpowiedź jest zdecydowana tak. Dzięki możliwości zamocowania smartfona z Androidem lub Iphone'a, wszystkie nasze lampy pierścieniowe są wyposażone w regulowaną diodę LED, która zapewnia optymalne oświetlenie podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmów.

Kiedy należy używać lampy pierścieniowej?


Selfie Ring Light szturmem zdobyły świat i Dania nie jest tu wyjątkiem. Lampy pierścieniowe stały się bardzo popularnym akcesorium, które pomaga robić najlepsze możliwe zdjęcia i filmy. Selfie Ring Light to okrągła lampka LED, która pozwala uzyskać idealne światło do robienia selfie, zdjęć lub nagrywania filmów na instagram, TikTok, YouTube lub podobne. Lampa pierścieniowa jest koniecznością dla osób zainteresowanych przeniesieniem swoich zdjęć, selfies i filmów na wyższy poziom. Mamy światła pierścieniowe LED w różnych modelach i rozmiarach, aby dopasować się do wszystkich sytuacji. Wszystkie nasze produkty LED selfie ring lights mogą być używane w domu lub w studiu fotograficznym i są odpowiednie zarówno dla iPhone'a, jak i Androida.

Selfie Ring Light / ring light dla Twojego Iphone'a lub smartfona z systemem Android


To jest nasz najbardziej popularny pierścień światła. Z łatwością podłącz lampkę selfie do telefonu i rób najlepsze zdjęcia sobie i swoim przyjaciołom zarówno na zewnątrz, jak i w pobliżu. Teraz możesz pożegnać się ze zdjęciami o słabej jakości światła i przywitać się z profesjonalnymi zdjęciami - nawet w ciemnym otoczeniu. Ponieważ ta lampka pierścieniowa jest dużo mniejsza, zmieści się w torebce, więc nigdy nie przegapisz idealnego ujęcia. Pasuje do wszystkich smartfonów i jest łatwy w użyciu.

Lampka pierścieniowa do selfie / lampka pierścieniowa z podstawką


Lampa pierścieniowa do selfie ze statywem pasuje równie dobrze do domu, jak i do studia fotograficznego. Chcesz nagrać taniec na TikTok? Wtedy lampa pierścieniowa selfie ze statywem najlepszym wyborem, ponieważ model leży na podłodze i można go ustawić na żądaną wysokość. Dodatkowo, możesz umieścić swój smartfon w uchwycie na telefon na środku lampy pierścieniowej, dzięki czemu możesz skupić się w 100% na swoim tańcu. Zaletą lampki selfie na stojaku jest to, że unikniesz roztrzęsionych filmów i rozmazanych zdjęć, ponieważ Twój telefon może być zamocowany na środku. Plusem jest również to, że możesz widzieć siebie i światło podczas filmowania swojego tańca TikTok, unboxingowego vloga, instagramowego postu lub po prostu robienia świetnych zdjęć do mediów społecznościowych.

Selfie Ring Light / lampa pierścieniowa na stół


Lampa pierścieniowa selfie na stół jest idealna, jeśli chcesz na żywo streamować na instagramie lub nagrywać vlogi. Możesz na przykład nagrać wideo podczas nakładania makijażu lub gotowania. Nasze modele stołowe mają regulowaną jasność z 3 poziomami, dzięki czemu możesz dostosować światło w zależności od sytuacji. Ten typ lampy pierścieniowej jest super łatwy w użyciu. Wystarczy umieścić swój telefon w uchwycie i naprawić pierścień światła z klipem na krawędzi stołu.

Tanie lampy pierścieniowe / lampy pierścieniowe do telefonów komórkowych lub aparatów fotograficznych z podstawkąNie jest tajemnicą, że lampy pierścieniowe stały się popularne na całym świecie, a to jest również prawdziwe w Danii. Dlatego tutaj w Fashiongirl zebraliśmy wielki wybór różnych świateł pierścieniowych / świateł pierścieniowych w tanich cenach. Wybierz między światła pierścień na stojaku, na stole lub umieścić bezpośrednio na smartfonie, i kupić niektóre z najlepszych i najtańszych świateł pierścień rynku w ofercie tutaj w Fashiongirl.
Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Pierścień świetlny LED Selfie do smartfonów. Robienie dobrych selfie przy odpowiednim oświetleniu mo..
104 zł 36 zł
Na podstawie 4 opinii.
Profesjonalne światło dla idealnych zdjęć i selfie w studiu fotograficznym lub w domu. Uzyskaj le..
596 zł 236 zł
Na podstawie 5 opinii.
Marzysz o zostaniu gwiazdą YouTube lub TikToka? Twórz doskonałe filmy na YouTube i TikToka dzięki..
556 zł 156 zł
Na podstawie 2 opinii.
Profesjonalne światło dla idealnych zdjęć i selfie w studiu fotograficznym lub w domu. Osiągnij l..
276 zł 140 zł
Na podstawie 3 opinii.
Ta lampa pierścieniowa jest dostarczana ze stojakiem, który można ustawić na maksymalną wysokość 167..
596 zł 196 zł
Amazing Selfie Ring Light - profesjonalne światło do robienia doskonałych zdjęć i selfie w studiu fo..
212 zł 164 zł
Na podstawie 4 opinii.
Ring Light Model 3366 dla YouTube i Tik Tok | Z statywem max. 167 cm & Bluetooth Pilot
Czy idziesz z marzeniami o byciu YouTube lub Tik Tok Star? Utwórz idealne filmy z tokami YouTube i T..
572 zł
Selfie Ring Light dla iPhone / Android | Oświetlenie LED do smartfonów - D21
D21 Selfie Light for iPhone / Android Smartphones to świetny statyw, jeśli chcesz stabilne i profesj..
184 zł
Swiatlo pierscienia z RGB Light + Wireless Pilot Conter
To swiatlo ring -selfie RGB ma kilka opcji dynamicznych trybów oswietlenia i kolorowego oswietlenia,..
364 zł