Categories

Pędzle do makijażu#floor

Pędzle do makijażu i szczotki

Najważniejszą rzeczą przy nakładaniu makijażu jest posiadanie super dobrych pędzli do makijażu! Każdy wizażysta powie Ci, że bez dobrych, a nie tylko odpowiednich pędzli do makijażu, ryzykujesz, że Twój makijaż będzie wyglądał brzydko, co może objawiać się w makijażu z krawędziami, nierównościami, itp. Z drugiej strony, podczas stosowania makijażu, większość ludzi chce, aby wyglądać tak naturalnie, jak to możliwe - zwłaszcza jeśli chodzi o podstawowe procedury, takie jak fundament, kontur, bronzer i tak dalej. Istnieje mnóstwo szczotek tam, ale to może być naprawdę trudne do nawigacji, które pędzle do makijażu i pędzle do wyboru. Wiele szczotek na rynku są również często dość drogie, nawet jeśli jakość nie jest top notch. Naprawdę chcemy pomóc Ci wybrać odpowiednie pędzle do makijażu, więc zebraliśmy razem mały przewodnik opisujący różne pędzle do makijażu i jak ich używać.Sekretem wspaniałego makijażu jest inwestowanie w odpowiednie pędzle. Odpowiedni asortyment pędzli jest niezwykle ważny, więc na tej stronie będziesz mogła znaleźć dobry wybór pędzli do makijażu i szczotek, więc masz narzędzia w porządku, gdy trzeba zastosować ładny makijaż.

Przewodnik pędzla do makijażu

Fundacja: najważniejszą rzeczą w rutynie makijażu, aby zrobić poprawnie jest fundament. Jest to podstawa dla reszty makijażu, a jeśli jest stosowany nieprawidłowo, cały wygląd może być zrujnowany. To kwestia gustu, który rodzaj pędzla najbardziej Ci odpowiada do nakładania podkładu. Ale generalnie, najłatwiej jest używać dużych pędzli. Dlatego też polecamy popularne owalne pędzle w rozmiarze nr. 1, 2 lub 3. Rozmiar nr 1 jest największym rozmiarem wśród owalnych pędzli i sprawia, że naprawdę łatwo jest nałożyć równomierną warstwę podkładu w krótkim czasie. Zarówno owalne pędzle dostępne są pojedynczo, jak i w zestawach po 5 lub 10 sztuk. Z zestawem owalnych pędzli możesz nakładać wszystko, od podkładu i pudru po cienie do powiek.Korektor: Aby nałożyć korektor, możesz zdecydować się na użycie pędzli, palców lub aplikatora, który często jest dołączony do zestawu. Jeśli szukasz pędzla do makijażu do korektora, wybierz nieco mniejszy pędzel, który ma stosunkowo twarde włosie - zwłaszcza jeśli używasz korektora w okolicach oczu. Większy pędzel będzie miał problem z dotarciem do małych kącików i krawędzi. Jeśli natomiast używasz korektora do zakrywania przebarwień, możesz użyć zarówno mniejszego, jak i nieco większego rozmiaru. Na przykład, polecamy owalny pędzel w rozmiarze 4 lub 5.

Rozświetlenie i konturowanie: W zależności od tego, czy używasz rozświetlacza i konturówki w formie płynnej, kremowej czy pudrowej, istnieją różnice w tym, jakiego pędzla powinnaś użyć. W przypadku pudru, włosie może być zarówno elastyczne, jak i twarde. Mocnym pędzlem nałożysz więcej produktu, ponieważ zbiera on więcej kosmetyku. Przykładem elastycznego pędzla jest nasz Contouring Makeup Brush, który jest zarówno wąski jak i skośny. Do produktów kremowych najlepiej używać pędzla do makijażu o twardym włosiu. Wynika to z faktu, że produkt musi być dobrze rozprowadzony na skórze, aby wyglądał ładnie i naturalnie. Produkty płynne i kremowe mogą być trudniejsze w użyciu, dlatego tak ważne jest posiadanie odpowiednich narzędzi. Skośny pędzel z zestawu PRO Makeup Brush Set lub owalny pędzel w rozmiarze nr 4, będą naprawdę dobre do produktów płynnych i kremowych.

Bronzer i róż do policzków: Aby uzyskać naturalną aplikację bronzera i różu, możesz użyć średniej wielkości pędzla kabuki. Pędzel kabuki jest miękki, okrągły i ma elastyczne włosie. W zestawie 10 pędzli do makijażu PRO, otrzymasz pięć różnych pędzli kabuki, których możesz użyć do bronzera i różu do policzków.

Puder: Dobry pędzel do pudru powinien być duży, miękki i elastyczny we włosiu. Nie musi być tak duży jak piłka tenisowa, ale na pewno większy niż pędzel do bronzera i różu. Większy pędzel do pudru ułatwia nałożenie równomiernej, jednolitej warstwy pudru. Pędzle kabuki są generalnie bardzo dobre do nakładania pudru, ponieważ są tak miękkie i elastyczne.

Cień do powiek i rzęsy: niestety, aby uzyskać idealny cień do powiek, nie wystarczy zwykły pędzel do makijażu. Do koloru bazowego, który nakładany jest na całą powiekę, użyj pędzla wielkości paznokcia. Mniejszy i bardziej spiczasty/okrągły pędzelek użyj do podkreślenia kreski eyelinerem. Najważniejszym narzędziem podczas nakładania cieni do powiek jest pędzel do blendowania, dzięki któremu unikniesz ostrych krawędzi. Pędzel do blendowania powinien mieć bardzo elastyczne włosie i być naprawdę miękki. W naszym sklepie znajdziesz wiele wspaniałych zestawów do cieni do powiek. Mamy zestawy zawierające od 6 do 32 sztuk. Dzięki temu nie zabraknie Ci pędzli do cieni do powiek przez długi czas!

Do rozdzielania rzęs i nadawania kształtu brwiom świetnie nadaje się grzebyk do rzęs. Jeśli Twoje rzęsy często się sklejają, a nie masz grzebyka do rzęs, dobrym trikiem jest użycie aplikatora z pustego tuszu do rzęs, który został oczyszczony z resztek tuszu, i rozdzielenie nim rzęs oraz wyprostowanie brwi.
Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Technique PRO Owalne pędzle do makijażu - 10 szt.
Zestaw 10 niezwykłych, owalnych pędzli do makijażu marki Technique PRO. Ich wyjątkowy kształt s..
356 zł
Na podstawie 4 opinii.
Zestaw pędzli do makijażu marki Technique Pro. Zestaw zawiera 5 małych pędzli oraz 5 pędzli kabuki. ..
132 zł 40 zł
Na podstawie 3 opinii.
Zestaw pędzli do makijażu - 6 szt.
Zestaw pędzli do makijażu składa się z 6 części. Pędzle nadają się zarówno do domowego jak i profesj..
112 zł
Profesjonalny zestaw do makijażu - 7 szt.
Zestaw pędzli do makijażu składa się z 7 części. Pędzle nadają się zarówno do domowego jak i profesj..
84 zł
Pędzle do makijażu różowe - 12 szt.
Zestaw pędzli do makijażu składa się z 12 części. Pędzle nadają się zarówno do domowego jak i profes..
140 zł
Pędzle do makijazu Travel Kit - 5 szt.
Zestaw pędzli do makijażu w wygodnym opakowaniu. Kompaktowy wygląd pędzli pozwoli na zabranie ich do..
48 zł
Ładny zestaw pędzli do makijażu od Technique Pro. Opakowanie zawiera 5 pędzli precyzyjnych i 5 pędzl..
132 zł 40 zł
Duży pędzel Kabuki z miękkim włosiem o klasycznym, eleganckim wyglądzie. Pędzel Kabuki idealnie n..
84 zł 42 zł
Zestaw pędzli do makijażu marki Technique Pro. Zestaw zawiera 5 małych pędzli oraz 5 pędzli kabuki. ..
160 zł 60 zł
Profesjonalny zestaw owalnych pędzli do makijażu firmy Technique Pro®. Unikalna konstrukcja pędzli z..
212 zł 24 zł
Brushegg to innowacyjny produkt opracowany z myślą o skutecznym czyszczeniu pędzli do makijażu. Brus..
40 zł 32 zł
Świetny zestaw pędzli do makijażu składający się z 32 części. Tutaj otrzymasz kompletny zestaw pędzl..
240 zł 180 zł
Profesjonalny zestaw owalnych pędzli do makijażu firmy Technique Pro®. Unikalna konstrukcja pędzli z..
116 zł 76 zł
Ładny zestaw pędzli do makijażu od Technique Pro. Opakowanie zawiera 5 pędzli precyzyjnych i 5 pędzl..
160 zł 60 zł
Profesjonalny zestaw owalnych pędzli do makijażu firmy Technique Pro®. Unikalna konstrukcja pędz..
212 zł 24 zł
Ładny zestaw pędzli do makijażu od Technique Pro. Opakowanie zawiera 5 pędzli precyzyjnych i 5 pędzl..
132 zł 40 zł
Profesjonalne pędzle do makijażu 20 sztuk. - złoto / czarny
Profesjonalny zestaw 20 wysokiej jakości pędzli do makijażu w różnych rozmiarach. Szczotki wykonane ..
132 zł
Pro pędzle do makijażu jechały 10 sztuk
Pyszny pędzel do makijażu. Pakiet zawiera 5 precyzyjnych szczotek i 5 szczotek Kabuki (łącznie 10 sz..
52 zł